Bale karnawałowe

14 lutego, 2015

Bale karnawałowe w kl. 0 – III

W piątek, 13 lutego 2014 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy i trwał od  godz. od 8.00 do godz. 10.00. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez przedszkolaków dzieci klas 0 – III. Tego dnia hol szkoły zamienił się w salę balową. Wcześniej uczniowie z każdej klasy na swoich zajęciach edukacyjnych przygotowali wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji sali. Salę przyozdobiły różnokolorowe łańcuchy, serpentyny, balony. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy. Dzieci, przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Animatorzy urozmaicali zabawę ciekawymi konkursami, a zwycięzcy byli nagradzani cukierkami. W czasie przerwy dzieci miały czas na słodki poczęstunek.

Niestety, radosna zabawa musiała się w końcu skończyć.
Po godzinie 10.00 zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swoich domów.
Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – serdecznie dziękujemy!


 

Bale karnawałowe w kl. IV-VI

Dnia 12.02.2015 r. w godz. Od 16.00 do 20.00 odbył się bal karnawałowy. W imprezie tej brali udział uczniowie klas 4-6. Muzyką zajmował się K. Ignaszak i B. Borowczyk. Z głośników poleciały nuty najpopularniejszych utworów. Wszyscy się świetnie bawili. Organizatorzy urządzili również świetne konkursy miedzy innymi: wybieranie królowej i króla balu oraz najładniejszej dziewczyny i najprzystojniejszego chłopaka w szkole. Zwycięzcy otrzymali nagrody.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali słodką przekąskę w postaci pączka gdyż był akurat tłusty czwartek, Nie było osoby ,która stała w miejscu, wszyscy szaleli, nauczyciele również!

Wszystkim uczestnikom i opiekunom dziękujemy za pomoc przy przygotowaniu tego balu.

Samorząd Uczniowski z opiekunem – P. mgr Esterą Smolarek

 


 

Dnia dwunastego lutego po lekcjach o godzinie szesnastej w naszej szkole odbył się balik karnawałowy dla uczniów z klas IV-VI. Wszyscy uczestniczy musieli być przebrani za jakąś postać. Stroje były przeróżne np.: koty, miss, DJ, Pipi oraz dużo innych. Na baliku wybieraliśmy króla i królową balu, którymi byli: Damian Joachimiak – przebrany za DJ oraz Wiktoria Wasiak – przebrana za kota. Królowa i król balu dostali małe pamiątkowe prezenciki.

Rolę DJ-ów pełnili: Kacper Ignaszak,  Bartosz Borowczyk oraz Kacper Stefaniak. Wszyscy doskonale bawili się przy muzyce puszczanej przez naszych DJ-ów.

Tydzień przed balikiem wybieraliśmy najładniejszego chłopaka oraz najładniejszą dziewczynę z naszej szkoły \ klas IV- VI. Chłopcy zadecydowali, że najładniejszą dziewczyną jest Ewelina Kniat, a dziewczyny zadecydowały, że najładniejszym chłopakiem jest Damian Joachimiak. Miss i Mister naszej szkoły dostali pamiątkowe nagrody. Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z baliku. Mamy nadzieję, że będą one co roku.

Joanna Pietrzak, kl. 5