Dzień Babci i Dzień Dziadka

28 lutego, 2016

5 luty był dla przedszkolaków i uczniów SP w Ziminie dniem szczególnie radosnym. Dzieci zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za cierpliwość, miłość i zrozumienie.

Ponad 130 gości przywitał dyrektor szkoły Przemysław Hęćka. Klasa „0” i II po raz drugi wystąpiła w przedstawieniu jasełkowym. Przedszkolaki i uczniowie z ogromnym zaangażowaniem recytowali wiersze, tańczyli i śpiewali piosenki. Następnie dzieci wręczyły pamiątkowe laurki i upominki, a goście zostali zaproszeni do skosztowania przepysznych ciast upieczonych przez rodziców. Występ wnucząt wywołał u dziadków ogromną radość i wzruszenie.

 

 

 

 

 

 

 

Serdeczne podziękowania należą się rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację tej uroczystości, wszystkim dzieciom, dyrekcji szkoły, nauczycielom  oraz obsłudze. Na koniec wyrażamy słowa podziękowania wspaniałym gościom Babciom i Dziadkom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Jeszcze raz życzymy zdrowia, radości z życia, z nadzieją na spotkanie w 2017 r.

 

Iwona K.