Konkursy, konkursy, konkursy…

1 grudnia, 2014

Od początku roku szkolnego 2014/2015 gro uczniów i uczennic z klas IV-VI z Publicznej Szkoły Podstawowej w Ziminie wzięło udział w licznych konkursach tematycznych…

Od września w szkole odbywają się liczne konkursy tematyczne. I tak oto w „Złotej żabce” z matematyki gratulacje nalezą się uczniowi kl. VI  – Kacprowi Stefaniakowi, który mimo ze nie dostał się do II etapu, otrzymał dużą ilość punktów. Podobnie, z języka polskiego – gratulacje należą się uczennicy kl. VI – Dominice Karolczak. Nasi uczniowie startowali też w Wojewódzkich Konkursach z Przyrody, Matematyki czy Języka Polskiego organizowanych przez Kuratorium Oświaty.  Największą ilość punktów z języka ojczystego w etapie szkolnym zdobyły dziewczynki z kl. VI: Marysia Wojkiewicz, Amelia Rozmiarek i Dominika Karolczak.

Warto dodać, że na początku roku szkolnego nasze uczennice wzięły udział w Konkursie Recytatorskim w Kórniku, a szóstoklasiści sukcesywnie  reprezentują szkołę w zawodach sportowych na terenie gminy Kleszczewo.

Wszystkim uczestnikom szkolnych i międzyszkolnych potyczek serdecznie gratulujemy, życząc sukcesu w kolejnych konkursach.

M. W.