Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej

15 czerwca, 2017

Dnia 8 czerwca w Publicznej Szkole Podstawowej w Ziminie na boisku  odbył się Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali powitani przez Pana Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Ziminie i przez przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego Mateusza Trzeciaka.
Na rozpoczęciu sportowej imprezy stawiło się 36 zawodników z 6 szkół podstawowych: Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Brodowie  oraz w Pławcach, Zespołu Szkół w Kleszczewie, Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Wlkp, Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp., Publicznej szkoły Podstawowej w Ziminie . Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników + bramkarz.      Najlepsza okazała się drużyna z Szkoły Podstawowej  nr 2 z oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wlkp. Drugie miejsce po zaciętym i wyrównanym boju,  zdobyła drużyna ze  Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Wlkp. trzecie miejsce przypadło drużynie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Brodowie. Uczestnicy turnieju podeszli do zawodów z ogromnym zaangażowaniem, starając się wypaść jak najlepiej.

Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i  duchu sportowej rywalizacji. Zwycięskie drużyny otrzymały puchary, wszystkim drużynom zostały wręczone pamiątkowe dyplomy.
Organizatorzy chcieliby podziękować wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu i przebiegu turnieju.

                                                                                                   Ze Sportowym Pozdrowieniem

                                                                                                   Samorząd Uczniowski

                                                                                                   Publicznej Szkoły Podstawowej

                                                                                                   w Ziminie

DSC_2449 DSC_2450 DSC_2451 DSC_2452 DSC_2453 DSC_2454 DSC_2455 DSC_2456 DSC_2457 DSC_2458