Noworoczny Festiwal Piłki Nożnej dzieci i młodzieży z terenu Gminy Kleszczewo

20 stycznia, 2016

03 stycznia 2016 roku w Hali Widowiskowo Sportowej GOKiS w Kleszczewie odbył się turniej piłki nożnej, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Kleszczewie.

W sportowych potyczkach nie mogło zabraknąć reprezentacji Szkoły Podstawowej z Zimina.
W w/w zawodach udział wzięli zarówno chłopcy jak i dziewczęta, którzy swoje umiejętności trenowali podczas zajęć SKS od września 2015 roku. Spośród  szkół podstawowych do rozgrywek zgłosiły się 3 placówki. Każdą z tych szkół reprezentowały 2 drużyny. Na uwagę zasługuje fakt, że tylko nasza szkoła wśród reprezentantów  miała drużynę składającą się z dziewczyn, które odważnie stanęły w szranki z chłopakami, prezentując równie wysoki poziom… Ba! nawet pokonując 2 drużyny, co w rezultacie uplasowało je na IV miejscu. Chłopcom także udało się pokonać jedną z reprezentacji i zająć V miejsce.

Nie bez znaczenia była na pewno obecność rodziców naszych młodych piłkarzy i piłkarek, którzy gorąco dopingowali swoje pociechy.

Dla naszych uczniów było to z pewnością niezwykłe przeżycie, a uśmiech na ich twarzach, po zakończonym turnieju – bezcenny 🙂 Z radością obserwujemy postępy naszych podopiecznych
i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy…

A sądząc po zapale do pracy oraz błyskawicznych postępach, jakie czynią zawodnicy zimińskiej podstawówki, mamy prawo przypuszczać, że mają oni apetyt na więcej!

                                                                                                                                 PB