ORLIK 2015

15 września, 2015

10 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Orlik 2015.

Na orliku w Kleszczewie spotkali się DRUŻYNY PIŁKARSKIE  z naszych gminnych szkół, by rozegrać eliminacje do dalszych gier turniejowych. Niestety regulamin tego turnieju wyróżnia kategorie wiekowe ( roczniki 2002-2003 tj. klasa I gimnazjum i 6-klasa) , a nie kategorie klasowe. Musieliśmy walczyć z zawodnikami starszymi. Nasza reprezentacja składała się z następujących uczniów: klasa -6 Damian Joachimiak, Kacper Wicher, klasa 5- Jakub Barczak, Jakub Karolczak, Mikołaj Talarczyk,  klasa -4 Mateusz Trzeciak.

W turnieju udział wzięła reprezentacja  naszych dziewcząt, które swoimi umiejętnościami niewiele  odbiegały od umiejętności chłopaków. W składzie  tej drużyny znalazły się dziewczęta  z klasy 6 :Joanna Pietrzak, Julia Majchrzycka, Izabela Majchrzycka, Ola  Pytlewska, Wiktoria Wasiak, Alicja Wojkiewicz oraz z klasy 5- Kinga Barczak.

Turniej zorganizowany przez trenera Clescewii  Zenona Piechowiaka przebiegał bardzo sprawnie w miłej i przyjemnej atmosferze. Wszyscy uczestnicy się świetnie bawili .

Po kilkugodzinnych  grach organizator podziękował wszystkim drużynom za sportową walkę i wręczył im dyplomy, życząc drużynie zwycięskiej awansu do finału. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe imienne dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Opiekun

Mariola Melewska