„Podwórko Nivea” – głosujemy na ZSP Zimin!

7 czerwca, 2021

Nasza szkoła walczy w konkursie organizowanym przez firmę Nivea, w którym nagrodą dla 15 zwycięskich szkół będzie zbudowanie tytułowego „Podwórka Nivea” o rynkowej wartości 250 000 PLN.

Wśród atrakcji podwórka znajdą się między innymi: ścianka wspinaczkowa w formie bezpiecznego kubika, urządzenie do balansowania, czy trampolina.

Niewielkim kosztem możemy sprawić, by dzieci zyskały nowoczesne i bezpieczne miejsce do spędzania czasu razem! Potrzebujemy jednak Waszego wsparcia w głosowaniu.

Jak głosować?

Głosujemy codziennie do 15 lipca! W tym celu należy najpierw utworzyć konto na stronie https://podworko.nivea.pl. Pamiętaj jednak, by podać istniejący adres e-mail, na który otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym.
Po zalogowaniu na swoje konto, należy odnaleźć naszą szkołę wybierając ją z listy lub kliknąć w poniższy link, a następnie potwierdzić oddanie głosu.

Zaproście do akcji swoich przyjaciół oraz członków rodziny i motywujcie ich do codziennego głosowania. Nowoczesny plac zabaw dla naszych podopiecznych jest w zasięgu ręki, a kosztuje to nas zaledwie kilka kliknięć.