SPRAWOZDANIE Z UDZIAŁU W AKCJI ,, SZLACHETNA PACZKA”

15 grudnia, 2016

th

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Ziminie po  raz kolejny wzięli udział w kolejnej edycji ogólnopolskiej akcji ,, Szlachetna Paczka”. W tym roku przygotowaliśmy paczkę dla trzyosobowej rodziny będącej w trudnej sytuacji życiowej i materialnej . Zbieraliśmy produkty żywnościowe, chemię gospodarczą oraz ubrania dla trzy letniego chłopca. Dzięki wspaniałomyślności dzieci, rodziców, oraz pracowników szkoły, udało nam się zebrać wszystkie potrzebne rodzinie produkty i tym sposobem spełnić marzenia rodziny.

W niedzielę 10 grudnia , przygotowane przez nas podarki trafiły do rodziny.

Rodzina była zaskoczona ilością otrzymanych darów. Cieszyli się bardzo z zapasu żywności oraz środków czystości, co na pewno odciąży ich budżet na najbliższy czas. Piotruś najbardziej ucieszył się z zabawek i pluszaków. Rodzina była bardzo mocno podekscytowana i z otwarciem każdej kolejnej paczki zszokowana, jak wiele rzeczy się w nich znajduje. Pani Aneta nie potrafiła znaleźć odpowiednich słów, aby wyrazić swoją radość z otrzymanych darów.

 

W imieniu obdarowanej rodziny i własnym pragniemy serdecznie podziękować dzieciom i ich rodzicom całemu gronu pedagogicznemu z Panem Dyrektorem oraz wszystkim pracownikom administracyjnym szkoły za przyłączenie się do akcji i bezinteresowny dar serca, bo ,, dobroć okazana innym wraca do nas ze zdwojoną siłą.” Miłość wyrażana jest poprzez wrażliwość na drugiego człowieka. Darczyńcy SZLACHETNEJ PACZKI dodatkowo okazują ją w prezencie, który trafia prosto w serca rodziny. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś pomaga spełnić nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

                                                                                                 Samorząd Uczniowski Publicznej Szkoły Podstawowej w Ziminie

zdjecie_rodziny