„Biwak”

6 grudnia, 2014

Dnia dwudziestego pierwszego listopada 2014 roku w Szkole Podstawowej w Ziminie odbył się biwak wraz z dyskoteką dla klas IV-VI. O godzinie 18:00 rozpoczęła się ta impreza, a zakończyła o 21:30. Na kolację dostaliśmy parówki.

Po zabawie tanecznej przyszedł czas na filmy; klasa VI poszła oglądać osobno film. Klasy IV-V oglądały razem. Gdy filmy się skończyły uczniowie rozeszli się do swoich klas. Mieli tam rozłożone materace, na których spali. Panie nauczycielki były przydzielone do każdych klas. W klasie IV spała pani Estera Smolarek i pani Małgorzata Perdoch, w klasie V pani Agnieszka Melosik, a w klasie VI pani Mariola Melewska.

Biwak udał się. Uczniowie na pewno chcieliby jeszcze nie jeden taki. Wszyscy uczestnicy tego biwaku bawili się świetnie!

Amelia Rozmiarek, kl. VI

W dniach 21-22 listopada 2014 r.  Samorząd Uczniowski zorganizował  biwak dla klas 4-6.  Podczas niego odbyła się również  dyskoteka, na której rolę d-ja   pełnili:  Bartosz Borowczyk, Kacper Stefaniak i  Mikołaj Kaczmarek oraz ja -Kacper Ignaszak.

Podczas tej imprezy została potwierdzona teza, że ludzie bawią się najlepiej  przy  muzyce  disco-polo. Po dyskotece odbyła się ,,noc filmów” – aż do 1.00 w nocy.

Opiekunami biwaku były panie: Mariola Melewska, Agnieszka  Melosik, Estera Smolarek i Małgorzata Perdoch, którym serdecznie dziękujemy.

W czasie takich imprez  poznajemy drugą twarz nauczyciela – tę znacznie „fajniejszą”!

Kacper Ignaszak, kl. VI