NOWY PLAC ZABAW W ZIMINIE

28 listopada, 2023

Z całego serca pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za niezwykłe zaangażowanie i wsparcie w tworzeniu nowego placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ziminie. Nasze szczere podziękowania kierujemy szczególnie do Pana Wójta Bogdana Kemnitza, pracowników Urzędu Gminy, Pana Sołtysa Stanisława Lesińskiego, mieszkańców Zimina oraz wszystkich osób, które bezinteresownie pomagały przy demontażu starego i budowie nowego placu zabaw. Wasze poświęcenie i praca to nieoceniony dar dla wszystkich dzieci.

Dzięki determinacji i współpracy wielu ludzi , marzenie o miejscu pełnym radości, zabawy i bezpiecznej przestrzeni dla dzieci stało się rzeczywistością. Wasza wizja, zaangażowanie i wysiłek przyczyniły się do powstania miejsca, które nie tylko zapewnia rozrywkę, ale także edukuje, inspiruje i promuje aktywność fizyczną.

Wasza współpraca, od serca i z pasją, sprawiła, że plac zabaw stał się miejscem, które każde dziecko pokocha od pierwszego spojrzenia.

Wdzięczni  uczniowie i pracownicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Ziminie oraz Zarząd Stowarzyszenia Rozwoju Oświaty oraz Upowszechniania Kultury na Wsi.