Dzień Sportu

1 lipca, 2015

25 czerwiec był w Publicznej Szkole Podstawowej w Ziminie Dniem Sportu. Tradycyjnie już w tym dniu , uczniowie naszej szkoły rywalizowali między sobą o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I – III i klasy IV – VI. Startując w 12 konkurencjach , mali sportowcy musieli wykazać się swoją sprawnością ruchową. Ostatecznie rywalizację klas w młodszej grupie wiekowej wygrała klasa III, natomiast w starszej grupie klasa VI. Przedszkolaki również brały udział w zabawie. Wspaniale bawiły się na sali gimnastycznej .

W przerwie między konkurencjami, na wszystkich czekały kiełbaski z grilla, które zakupione zostały ze środków Rady Rodziców i Samorządu Uczniowskiego.

Na podsumowaniu dnia zwycięskie klasy otrzymały na rok puchary, a na szyjach wszystkich dzieci zawisły zwycięskie medale ufundowane przez Stowarzyszenie Rozwoju Oświaty Oraz Upowszechniania Kultury Na Wsi.

Wszystkim , którzy przyczynili się do tego, by dzień ten upłynął w miłej i przyjemnej atmosferze składam serdeczne podziękowanie.

Organizator
Mariola Melewska